Home page

Strateji ve süreçlerinizi, Türkiye tedarik zinciri sektöründe size eşdüzey kişilerle bağlantı ve işbirliği kurarak karşılaştırın ve geliştirin.
Strateji ve süreçlerinizi, Türkiye tedarik zinciri
Faaliyetlerinizi değerlendirmenize yardımcı olması açısından sektörün en üstün uygulamaları vasıtasıyla size önerilerde ve bilgi paylaşımında bulunacak fikir önderleri, akademisyenler, analiz uzmanları ve tedarikçilerden fikir ve avantaj temin edin.
Faaliyetlerinizi değerlendirmenize yardımcı olması
Faaliyet verimliliğinizi en uygun noktaya getirme, maliyetleri düşürme ve kazancınızı en üst seviyeye çıkarma konularında sizlere yardımcı olabilecek en yeni teknolojiler hakında bilgi edinin.
Faaliyet verimliliğinizi en uygun noktaya getirme, maliyetleri düşürme ve kazanc

Sürdürülebilir büyüme için güçlü temeller oluşturma- Türkiye’de Tedarik Zincirinde mükemmellik ihtiyacı

Türkiye şu anda OECD sıralamasında dünyanın en hızlı büyüyen ekonomilerinden biri olarak gösterilmekte olup Avrupa ile Asya arasında daima önemli bir geçit görevi görmüştür. Bu durum, Türk Şirketlerini yaşanan ekonomik büyümeden yararlanabilmeleri bakımından eşsiz bir fırsat yaratmaktadır. Ancak büyümeyi oluşturmak başka bir şey, sürdürebilmek ise başka bir şeydir.

Ekonomik yükselişi devam ettirmek ve sürdürülebilir rekabet üstünlüğüne dönüştürmeyi sağlamak amacıyla, firmaların faaliyetlerinde kusursuzluğa erişebilmeleri ve maliyet optimizasyonu sağlayabilmeleri açısından dünya standartlarındaki Tedarik Zinciri Stratejilerini bilmeleri ve bunlara gündemlerinin ön sıralarında yer vermeleri gerekir.

Buradaki güçlük, Tedarik Zinciri stratejileri etkili bir şekilde müşteri ihtiyaçlarına uyumlu olarak tasarlanırken, tedarikçiler ve ortaklar ile esnek ve etkin bir işbirliğinin sağlanmasında ortaya çıkmaktadır.

‘Integrated Supply Chain’ Türkiye 2014, aşağıdaki başlıkları ele alarak bu sorunların nasıl çözüleceğini inceleyecek ve açıklayacaktır;

 

·         Müşteri gereksinimleri ile Tedarik Zinciri Stratejilerinin hizalanması

·         Tedarik Zincirinde risk azaltma

·         Tedarik Zinciri Stratejilerinin gelecekteki büyümelere hazırlanması

 

Partner Kuruluş

Supply Chain Council

 

Araştırma Ortağı

Supply Chain Insight

 

İşletme Simulasyonu Ortağı

The Fresh Connection

 

Medya Ortakları